O nas

 

Kilka słów o nas


Właścicielem marki Rosiak Nieruchomości jest firma Grupa Rosiak Łukasz Rosiak, świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W ramach pośrednictwa oferujemy usługi w zakresie wynajmu oraz kupna – sprzedaży mieszkań, domów, lokali użytkowych. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynków, lokali mieszkalnych i użytkowych. Nr wpisu do wykazu osób uprawnionych do sporządzenia certyfikatów energetycznych 21351 (Centralny rejestr charakterystyki energetycznej budynków).

Firma Grupa Rosiak współpracuje i jest rodzinnie powiązana z Biurem Usług Budowlanych, firmą prosperującą na lokalnym rynku budowlanym od kilkudziesięciu lat.

Biuro Usług Budowlanych specjalizuje się w kompleksowej wycenie nieruchomości, świadczeniu usług z zakresu doradztwa w sprawach budowlanych, pośrednictwie nieruchomości, nadzorze budowlanym oraz rzeczoznawstwie majątkowym. Biuro ponadto realizuje opinie biegłego sądowego oraz badania obiektów z wykorzystaniem wysokiej jakości kamery termowizyjnej.

Zapraszamy również do naszego serwisu ogłoszeń nieruchomości domOferty.pl . Możemy znaleźć w nim ogłoszenia mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości z calej Polski. U nas zamieścisz ogłoszenia różnego rodzaju nieruchomości.

Łukasz Rosiak
mgr inż. Łukasz Rosiak

Właściciel

tel.
+48 791 609 217

Skontaktuj się z nami